Josef Synek (1945)

Děvče, které mi mává

olej, sololit, 2001, 33 x 29 cm, sign. LD Synek, rám, vzadu popsáno

ID: 205726

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 14:57

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)