Jaroslav Chudomel (1929)

Městečko

litografie, 16,5 x 18 cm, sign. PD Chudomel, 90/200

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 206315

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:19

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)