Jana Krotká (1950)

Dvojice

olej, sololit, 1992, 33 x 25,5 cm, sign. PD Jana Krotká 92, rám

1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

ID: 206465

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:24

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)