Jaroslav Rubeš

Malé stavení

akvarel, tuš, papír, 13,8 x 22,6 cm, sign. PD Rubeš

ID: 206606

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 16:50

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)