Jaroslav Rubeš

Slunečnice

akvarel, pastel, papír, 1995, 40,8 x 53,5 cm, sign. PD Rubeš 95

ID: 206717

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:28

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)