Viktor Polášek (1911-1989)

Masopust

litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír

ID: 206870

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:17

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)