Jaroslav Valečka (1972)

Červený kouř

litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 56/100

ID: 207459

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:55

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)