Bohumil Ullrych (1893-1948)

Praní prádla

tužka, kvaš, papír, 1944, 48 x 60,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při okrajích poškozený papír

ID: 207488

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:22

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)