Jiří Mádlo (1934-2008)

Město

8x litografie, 1993, 13,2 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1993, č. 113/200

žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

ID: 207956

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:33

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)