Bohumil Ullrych (1893-1948)

Studie žen (Konvolut 7 kreseb)

tužka, kvaš, pero, papír, 1926, 49 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír

ID: 208852

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 18:40

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)