Oldřich Šanovec

Kytice růží

olej, karton, 48 x 68 cm, sign. LD Šanovec Oldřich, rám, na rámu drobná poškození

ID: 208922

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:44

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu