Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Hrad Bezděz

akvarel, běloba, tužka, papír, 1973, 31,2 x 45,1 cm, sign. LN Bělocvětov 73, při okrajích pokrčený papír

ID: 210664

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:25

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)