Josef Paleček (1932)

Rytíř

litografie, 1964, 47 x 33 cm, sign. PD Josef Paleček 64, rám

žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

ID: 210683

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 15:50

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu