Zdeněk Šindlar (1939)

Národní divadlo

litografie, 21,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar, 157/200

studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

ID: 211369

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:02

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu