Za řekou

pastel, papír, 1950, 36,5 x 57,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození

ID: 211419

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 22:08

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)