Aljo Beran (1907-1990)

Kytice ve váze

olej, lepenka, 67 x 41 cm, sign. PD ABeran, rám, na rámu drobné oděrky

studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

ID: 213037

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 13:40

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu