František Kapsa (1943)

Pole

olej, plátno, 1981, 60 x 130 cm, sign. DU F. Kapsa 81, rám

ID: 213075

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 12:25

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu