J. Výrovský

Jarní tání

olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození

ID: 213678

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:15

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)