M. Benda

Sasanky

olej, karton, 28,5 x 21 cm, sign. PD M. Benda, rám

ID: 213872

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:09

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu