Strom v krajině

olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám

ID: 214024

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:16

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)