Jiří Kubíček (1930)

litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 214066

Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:17

Aktuální cena: 190 CZK (8 €)