J. Šuláková

Zrození světa

olej, plátno, 30 x 30 cm, sign. PD J. Šuláková, vzadu připsaná báseň

ID: 214116

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2019 15:24

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu