Ivan Komárek (1956)

Ve třech

litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130

ID: 214129

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:00

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu