Pohled na městečko

olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození

ID: 214284

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:15

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu