Portrét ženy v šátku

tužka, akvarel, papír, 20 x 27,8 cm, sign. LD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

ID: 214305

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 23:00

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)