Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Karneval

litografie, 19 x 11 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 216578

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:36

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu