Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Vodník

litografie, 32,5 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, z cyklu K. J. Erben Kytice, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír

ID: 216579

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:35

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu