Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Don Giovanni 29.X.1787

litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD VKubašta

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 217495

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:16

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu