Viktor Polášek (1911-1989)

Slunečnice

litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír

ID: 217706

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:04

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu