Josef Liesler (1912-2005)

Busta

litografie, 1974, 18,6 x 16,9 cm, sign. PD Liesler 74

ID: 217928

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:40

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu