Josef Dlabal (1920-2004)

Neapol

olej, plátno, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 218284

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:24

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)