Josef Dlabal (1920-2004)

Notre Dame

olej, plátno, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 218286

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:28

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)