Svoboda

olej, plátno, 1960, 37 x 48 cm, sign. PD Svoboda 60, rám, na rámu oděrky

ID: 218805

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 15:05

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu