Emil Kotrba (1912-1983)

V ráji

litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 220292

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 10:50

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)