Jaroslav Kaiser (1919-2007)

Ženský akt s lasturou

litografie, 17,4 x 11,6 cm, sign. DU JKaiser, č. 6/170

ID: 220360

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 15:40

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)