Jaroslav Kaiser (1919-2007)

Geometrická kompozice

litografie, 13,2 x 10,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 63/100

ID: 220361

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:30

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu