Emil Kotrba (1912-1983)

Ex libris Čacký Miroslav

litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 220998

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 20:54

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)