Jaroslav Kovář

Pražské věže

litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

ID: 221022

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:53

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)