Bedřich Horálek (1913-1981)

Mosty přes Čertovku

litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír

žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 221023

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:54

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)