Miroslav Šilhán (1910-1980)

Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám

ID: 221029

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:58

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)