Jaromír Hofman (1920-2003)

olej, plátno, 1939, 54 x 44 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1939, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky

žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

ID: 221360

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:30

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu