Michal Novotný (MICL) (1969)

Rozbitý anděl

litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk

ID: 221441

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:03

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)