Statek

akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 222013

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:05

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)