František Čihák (1907-?)

olej, plátno, 35 x 44 cm, rám, na rámu oděrky

žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze

ID: 222231 (V)

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:10

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID4628 Historie příhozu