Emil Kotrba (1912-1983)

Spolek sběratelů

litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 222255

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 21:24

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)