Ladislav Vořechovský (1914)

Pražský hrad

akvarel, tuš, papír, 1981, 41,5 x 27 cm, sign. PD Vořechovský 81, rám

ID: 223166

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 17:25

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)