Alena Anderlová (1977)

Family

litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, č. 80/80

ID: 223559 (V)

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 21:30

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu