Václav Junek (1913-1976)

Plachetnice v přístavu

fix, akvarel, papír, 30,4 x 42,3 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 9

ID: 224522

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 22:32

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)