Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Obchodník

litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU KBeneš 95, rám, č.46/70, na rámu drobné oděrky

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 224737

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2019 22:14

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)