Stavení

olej, plátno, 23 x 29 cm, při okrajích lehce poškozeno

ID: 225276

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:14

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)